Podmínky

Prodávajícím je společnost DUKÁT spol. s r.o., IČO:  47913011

Podáním objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí. Objednávka je návrhem kupní smlouvy, kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím při registraci. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po úplném zaplacení kupní ceny. Vyplněním registračního formuláře, kupující dává prodávajícímu souhlas ke shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.

ZÁRUKA NA PRAVOST ZBOŽÍ
U veškerého námi prodávaného zboží poskytujeme záruku pravosti.

DODACÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY
Zboží dodáváme standardně prostřednictvím České pošty na dobírku, expedujeme do 3 dnů po objednávce.

Při platbě předem na náš bankovní účet expedujeme do 3 dnů po připsání peněžní částky na náš bankovní účet. Zboží zasíláme vždy pojištěné a v bezpečnostní obálce. Poštovné dle sazebníku České pošty, balné neúčtujeme.
 

Pokud jste si zvolili osobní odběr, zboží bude připraveno k odběru následující den po objednávce v naší prodejně DUKÁT spol. s r.o.. Orlí 20, 602 00 Brno

Možné způsoby doručení:

Česká pošta - dobírka (poštovné 150 Kč)
Česká pošta - platba předem na bankovní účet (poštovné 120 Kč)
Osobní odběr - platba při převzetí (zboží je připraveno k vyzvednutí následující den po objednávce)
Osobní odběr - platba předem na bankovní účet
Jiný způsob dle domluvy

Při objednávce nad 10.000,- poštovné zdarma

Dle zákona č.367/2000Sb. Ze dne 14.září 2000 má zákazník (soukromá osoba) právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží bez udání důvodu. Pokud využijete této možnosti: zboží nesmí být poškozené, musí být kompletní  v originálním obalu a s originálem dokladu o koupi. Neposílejte zboží na dobírku!!!

Ochrana osobních údajů

Dukát Náměšť nad Oslavou, s.r.o. - provozovatel e-shopu jako správce osobních údajů (dále jen „Správce”) tímto v souladu s ustanovením čl. 13 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, obecného nařízení o ochraně osobních údajů (dále jen „Nařízení”), informuje své zákazníky  o tom, že:

  • Osobní údaje zákazníků, které budou správci odevzdány při odeslání objednávky, budou zpracovány za účelem uzavření kupní smlouvy a jejího následného plnění, a to včetně vyřizování případných nároků z vadného plnění (reklamace zboží). Právním základem pro zpracování osobních údajů zákazníků je tedy plnění kupní smlouvy založené objednávkou a současně také plnění zákonných povinností správce dle právních předpisů upravujících práva a povinnosti v souvislosti s ochranou spotřebitele a vedením účetnictví.
  • Důvodem poskytnutí osobních údajů zákazníka správci je identifikace smluvních stran nezbytná pro uzavření a plnění kupní smlouvy, což by bez poskytnutí těchto údajů nebylo možné.
  • Osobní údaje zákazníka budou zpracovány po dobu, po kterou je Správce povinen tyto údaje uchovávat dle obecně závazných právních předpisů, minimálně tedy po dobu 5 let dle zákona o účetnictví nebo po dobu 10 let dle zákona o DPH.
  • Při zpracování osobních údajů zákazníka nebude docházet k automatizovanému rozhodování ani k profilování.
  • Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů ani neurčil zástupce pro plnění povinností ve smyslu Nařízení. Osobní údaje zákazníka mohou být pro účely řádného vyřízení objednávky poskytnuty poskytovateli doručovacích služeb zvolenému zákazníkem, a dále osobám, které Správci poskytují právní služby v zájmu zajištění řádného plnění povinností stanovených obecně závaznými právními předpisy. Správce nemá v úmyslu předat osobní údaje Subjektu údajů do třetí země, mezinárodní organizaci nebo jiným, než výše uvedeným třetím osobám.
  • Zákazník má právo požadovat od Správce přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování, a vznést námitku proti zpracování, má právo na přenositelnost těchto údajů k jinému správci.