Podmínky

Prodávajícím je společnost DUKÁT spol. s r.o., IČO:  47913011

Podáním objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí. Objednávka je návrhem kupní smlouvy, kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím při registraci. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po úplném zaplacení kupní ceny. Vyplněním registračního formuláře, kupující dává prodávajícímu souhlas ke shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.

ZÁRUKA NA PRAVOST ZBOŽÍ
U veškerého námi prodávaného zboží poskytujeme záruku pravosti.

DODACÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY
Zboží dodáváme standardně prostřednictvím České pošty na dobírku, expedujeme do 3 dnů po objednávce.

Při platbě předem na náš bankovní účet expedujeme do 3 dnů po připsání peněžní částky na náš bankovní účet. Zboží zasíláme vždy pojištěné a v bezpečnostní obálce. Poštovné dle sazebníku České pošty, balné neúčtujeme.
 

Pokud jste si zvolili osobní odběr, zboží bude připraveno k odběru následující den po objednávce v naší prodejně DUKÁT spol. s r.o.. Orlí 20, 602 00 Brno

Možné způsoby doručení:

Česká pošta - dobírka (poštovné 150 Kč)
Česká pošta - platba předem na bankovní účet (poštovné 120 Kč)
Osobní odběr - platba při převzetí (zboží je připraveno k vyzvednutí následující den po objednávce)
Osobní odběr - platba předem na bankovní účet
Jiný způsob dle domluvy

Při objednávce nad 10.000,- poštovné zdarma

Dle zákona č.367/2000Sb. Ze dne 14.září 2000 má zákazník (soukromá osoba) právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží bez udání důvodu. Pokud využijete této možnosti: zboží nesmí být poškozené, musí být kompletní  v originálním obalu a s originálem dokladu o koupi. Neposílejte zboží na dobírku!!!

Ochrana osobních údajů

Údaje, které nám svěřujete slouží pouze pro vzájemnou komunikaci mezi Vámi - zákazníkem a  společností DUKÁT spol. s r.o.,  jsou ukládány do bezpečného systému a nejsou poskytovány třetím stranám dle zákona číslo 101/200 Sb. O ochraně osobních údajů a informací.